Максим Хлань: "У Франції п'ять основних складів — у збірної України має бути так само"

389 27.03 2024   09:15

Вінгер молодіжної збірної України Максим Хлань прокоментував перемогу над однолітками з Азербайджану (3:0) у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21).

Про шість поспіль перемог України у відборі:

"Гарна серія, ми дуже щасливі з командою. Хотів би привітати всіх, хто забив голи [проти Азербайджану]. Це все центральна зона: два опорники та центральний півзахисник. Нападники, на жаль, не забивали, але є перемога — це головне".

Як впливає виклик гравців "молодіжки" до національної збірної:

"Завжди добре, коли виникають такі ситуації, коли їх хочуть бачити у першій команді. Але з іншого боку, у нас є завжди гарна заміна, бо українські футболісти дуже талановиті.

Нас досі ще недооцінюють, але вважають, що кожен другий-третій гравець здатен стати гідною заміною. У Франції, наприклад, п'ять основних складів — у нас має бути так само.

Про виступи за "Лехію" в чемпіонаті Польщі:

"Дійсно це додає впевненості. Передусім треба підтверджувати свій рівень і навіть його покращувати. Якогось хвилювання у мене немає, навпаки це плюс, і я намагаюся дати ще більше".

Про українських глядачів на трибунах:

"Звісно, завжди приємно, коли граєш за рідних трибун: вболівальники, заповнений стадіон. Але я б хотів відзначити, що відвідала [гру проти Азербайджану] невелика кількість українців. Тому для нас це дуже приємно. Поспілкувалися з ними, зробили кілька фото. Зі всіх мінусів знаходимо маленькі плюси — це теж дуже важливо", - сказав Хлань для "Суспільне Спорт".

Читай також: Азербайджан U-21 - Україна U-21 0:3
Популярні новини