Євген Чеберко: "Я потроху адаптуюся в ЛАСК, вивчаю німецьку мову"

1988 31.08 2020   12:40
Официальный сайт УАФ

Капітан молодіжної збірної України (U-21) Євген Чеберко в коментарі пресслужбі УАФ розповів про підготовку до матчів відбірного турніру Євро-2021, адаптацію в ЛАСКу, та поділився враженнями від спарингу з "Олімпіком" (5:1).

— Перемагати завжди приємно, неважливо, товариський це матч чи офіційний, — сказав Євген. — Думаю, ми непогано виглядали, добре тримали м'яч, створювали моменти. Хоча, вважаю, не обійшлося й без помилок, на які нам вкаже тренерський штаб. Це від того, що ми давно не збиралися, потрібно трошки часу, щоб усе згадати. Але загалом нечисленним глядачам, думаю, поєдинок сподобався.

У команді багато нових хлопців, з якими я тільки познайомився, оскільки до розташування збірної приїхав у день матчу. Ми готуємося від гри до гри, тому тепер усі наші думки — про поєдинок відбору проти збірної Данії. В Ольборзі на нас чекає дуже складний матч, проте ми хочемо домогтися максимального результату й показати змістовний футбол. Що стосується ЛАСКу, то я потроху адаптуюся в команді, вивчаю німецьку мову. Мені всі допомагають, видно, що там дружня атмосфера. Постараюся якомога швидше стати у новому колективі своїм.

Читайте также: Руслан Ротань: "Спаринг з "Олімпіком" дав багато інформації, а далі в планах - Данія"

Популярні новини