Україна (U-19) мінімально програла Угорщині на турнірі Стевана Вілотіча

Угорщина U-19 – Україна U-19 – 1:0

Гол: Андраш (21)

Україна: Білик – Матвєєнко, Гудзь, Счастливцев, Ярмоленко, Якимець (Петрусенко, 71), Шапаренко (Хомутов, 59, Антонюк, 79), Середа (Смирний, 46), Луньов (Дубінчак, 46), Топалов, Леднєв

Попередження: Шапаренко (54), Ярмоленко (60), Петрусенко (75)

Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 19 років зазнала поразки від однолітків з Угорщини у другому матчі традиційного меморіального турніру Стевана Вілотіча у Сербії.

Як і у дебютній зустрічі з ізраїльтянами, «синьо-жовті» були змушені витягати м’яч із власних воріт вже у першій половині першого тайму. Але якщо у протистоянні з Ізраїлем Володимир Циткін знайшов необхідні слова для того, щоб українські юнаки переломили хід гри на свою користь, то забити бодай один гол у ворота угорської збірної нашим так і не вдалося.

Угорщина відзначилася на 21-й хвилині, коли Андраш вдало підключився до «стандарту» і змусив воротаря Білика капітулювати. Після цього зустріч складалася таким чином, що як українці могли зрівняти рахунок, так і угорці, відповідно, його подвоїти. Але фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальний успіх угорських юнаків - 1:0.

А вже у понеділок, 5-го вересня, 19-річні українці протистоятимуть на турнірі юнацькій збірній команді Франції.