Тарас Качараба: "Все було в наших руках, але Чехія - бойова команда"

335 09.09 2021   09:31
Официальный сайт УАФ

Захисник збірної України Тарас Качараба в коментарі телеканалу "Футбол 1" поділився враженнями від контрольного матчу з Чехією (1:1).

– Цей матч не був схожим на товариський. Була бойова гра. На жаль, ми не втримали перемогу. Все було в наших руках, але Чехія, як я і казав до матчу, - бойова команда, яка дуже добре фізично готова. В другому таймі ми втомилися, і чехи змогли забити гол.

Ми вперше грали в такому складі, в команді було багато дебютантів, і хлопці показали себе добре. Думаю, тренеру буде з чого вибирати в подальшому. Мій дебют в збірній? Це щось неймовірне! З самого малечку кожний мріє зіграти за збірну. І для мене особисто, і для моєї сім’ї це – не передати словами.

Кривцов травмувався, і по перерві вирішили, що я буду більше в центрі захисту грати. Як один з досвідчених гравців, я підказував, щоб хлопці слухалися. Дякувати їм, що тримали добре оборону весь другий там, окрім останніх секунд гри.