Товариський матч. "Колос" - ЮКСА 1:0

321 30.06 2024   19:23
ФК "Колос"

У неділю "Колос" у Ковалівці провів різними складами контрольну гру проти команди "ЮКСА" та переміг з рахунком 1:0.

Суперники, які минулого сезону вийшли до Першої ліги, непогано контролювали мʼяч, але перевага нашої команди протягом гри не викликали сумнівів.

Тим не менш до перерви рахунок відкритий не був, а у другому таймі фол проти Валерія Лучкевича призвів до пенальті у ворота гостей. Проте Денис Безбородько "точку" не реалізував - голкіпер ʼЮКСА" ногою відбив мʼяч.

Ковалівці дотиснули опонентів на 86-й хвилині. Олег Криворучко після сольного прориву був зупинений бірцівським прийомом. Штрафний виконав Андрій Богданов, а на добиванні спритнішим за всіх був Дієго.

1:0 - ковалівці перемогли та після напруженого тренувального тижня отримали два вихідних дня.

Источник: ФК "Колос"