Назар Волошин забив 10-й гол за "Динамо"

376 08.03 2024   11:45
"Динамо"

М’яч, який півзахисник "Динамо" Назар Волошин забив "Вересу" у виїзному матчі 20-го туру УПЛ, став для нього ювілейним, 10-м у футболці "біло-синіх", повідомляє пресслужба.

Нагадаємо, Волошин відзначився на 5-й хвилині поєдинку, коли після передачі Кабаєва приблизно з лівого кута воротарського майданчика спрямував м’яч точно у дальній кут воріт.

Назар, провівши першу половину минулого сезону в оренді за криворізький "Кривбас", з другої частини чемпіонату постійно виступає за першу команду "Динамо". Тож, щоб забити 10 м’ячів за киян у всіх турнірах, півзахиснику знадобилося близько року: 8 разів він відзначився у чемпіонатах України та 2 – у єврокубках.

Минулого сезону футболіст забивав у чемпіонаті України "Олександрії" (на 88-й хвилині), "Колосу" та тому ж "Вересу", причому обидвом командам вже у компенсований час (90+3). А з початку нинішнього року записав до свого активу голи "Ворсклі" (5), ЛНЗ (90+3), дубль "Металісту 1925" (11 та 22) і "Вересу" (5).

У єврокубках Волошин забивав грецькому "Арісу" у домашньому матчі в рамках 3 раунду кваліфікації Ліги Конференцій УЄФА та турецькому "Бешикташу" теж вдома в рамках наступної стадії Ліги Конференцій – плей-оф кваліфікації.

Читай також: Чемпіонат України. "Верес" - "Динамо" 0:1. Гол Назара Волошина (Відео)