Контрольний матч. "Полісся" - "Сталь" (Польща) 1:1 (Відео)

465 27.01 2024   18:31
ФК "Полісся"

"Полісся" - "Сталь" (Мелець, Польща) 1:1

Голи: Шабанов 57 - 26.

"Полісся". 1 тайм: Бойко, Михайліченко, Шабанов, Чоботенко, Тейлор, гравець на перегляді, Танковський, Макуана, Грицук, Козак, гравець на перегляді (Аріелсон); 2 тайм: Поспєлов, Смоляков, Шабанов, Чоботенко, Кравченко, Танковський (Кушніренко), Крушинський, гравець на перегляді (Мустафаєв), Макуана (Назаренко), Фортюне, Аріелсон (Будківський).

"Полісся" зіграло ще один контрольний матч на зборі в Іспанії – проти польської "Сталлі". Голом у складі житомирян відзначився Шабанов – 1:1. Суперник відкрив рахунок в першому таймі. "Полісся" результативно розіграло штрафний, коли після подачі в штрафний майданчик поляків м'яч потрапив до Шабанова і той вразив ворота з двох метрів.

Зазначимо, що за "Полісся" грали декілька футболістів, які перебувать на перегляді.

Читай також: Легіонерська ярмарка УПЛ-2024 - зимові придбання і втрати (Оновлюється)