Товариський матч. "Олександрія" - "Желєзнічар" 1:2. Гольові десять хвилин

1659 11.02 2019   21:11
Фото - Михаил Козелко, FootBoom

"Олександрія" - "Желєзнічар" 1:2
Голи: Пономар 90 – Займович 86, Крпич 80.

"Олександрія", 1 тайм: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Антон Шендрік, Денис Дедечко, Валерій Лучкевич, Дмитро Гречишкін, Андрій Запорожан, Євген Банада, Кирило Ковалець, Артем Полярус, Артем Сітало.

"Олександрія", 2 тайм: Юрій Паньків (Владислав Леванідов, 71’), Антон Шендрік (Владислав Шкіндер, 68’), Владислав Бабогло, Валерій Лучкевич (Станіслав Микицей, 60’), Тимур Стецьков, Дмитро Гречишкін (Дмитро Шастал, 60’), Кирило Ковалець (Денис Устименко, 65’), Максим Задерака, Євген Банада (Олексій Довгий, 65’), Віталій Пономар, Денис Дедечко (Кирило Дришлюк, 68’).

Головний тренер: Володимир Шаран.

"Желєзнічар", 1 тайм: Ведран Кьосевскі, Сініша Стефанович, Ядранко Богічевич, Енес Сіпович, Антоніо Павич, Харіс Гайдаревич, Анель Шабанджович, Асім Зец, Сінан Рамович, Младен Веселінович, Сулейман Крпич.

Головний тренер: Амар Осім.

Контрольний поєдинок ФК "Олександрія" – ФК "Желєзнічар" завершився з рахунком 1:2. Спаринг проходив у Белеку (Анталія, Туреччина) на полі курортного комплексу "Сусесі", в якому українська команда базується під час другого навчально-тренувального збору в Туреччині. Для олександрійської команди це перший спаринг після прибуття з України, боснійські ж суперники даним контрольним поєдинком завершили серію товариських зустрічей у Туреччині.

Всі голи припали на останні десять хвилин матчу. Боснійському клубу вдалося відзначитися двічі, в той час як підопічні Шарана відповіли лише одним голом. На 90-й хвилині м'яч у ворота суперника відправив Віталій Пономар.