Попереджений Кевін Чобот (Угорщина)

90+1'

Арбітр додав 3 хвилини.

90'

Ще один героїчний сейв! Щоправда, від Кімміха, який виніс м'яч із порожніх воріт...

90'

Попереджений Максимільян Міттельштадт (Німеччина)

89'

Невдало німці розіграли кутовий.

89'

Блокується спроба Сане влучити в дальній нижній кут.

88'

Замість Роланд Шаллай - Кевін Чобот (Угорщина)

87'

Замість Барнабаш Варга - Даніель Газдаг (Угорщина)

87'

Ніклас Фюллькруг не дотягнувся до м'яча, щоб нормально пробити головою.

86'

Максимільян Міттельштадт намагався прострілювати після проходу, але угорці відбилися.

84'

Замість Ількай Гюндоган - Деніз Ундав (Угорщина)

81'

Кріс Фюріх увійшов до штрафного та намагався влучити у дальній кут - повз ворота.

78'

Сане взявся бити штрафний - дуже невдало. Ледь трибуну не перебив...

76'

Замість Бендегуз Болла - Мартін Адам (Угорщина)

76'

Замість Мілош Керкез - Жолт Надь (Угорщина)

75'

Ще один сейв від Петера Гулачі! Тепер тягне удар Сане.

75'

Петер Гулачі тягне удар з розвороту Кімміха! Дуже притискаються угорці до власних воріт.

72'

Замість Джамал Мусіала - Кріс Фюріх (Німеччина)

72'

Замість Роберт Андріх - Емре Джан (Німеччина)

70'

Йозуа Кімміх вирішив з гострого кута пробити у дальній кут - повз ворота.

67'

ГОЛ! Ількай Гюндоган (Німеччина) після асисту записує на свій рахунок взяття воріт. Міттельштадт прострелив з лівого флангу, а Ілкай з 11 метрів в дотик пробив у дальній нижній кут.

65'

Нічого угорці не змогли витиснути з кутового.

64'

Замість Адам Надь - Ласло Кляйнгайслер (Угорщина)

62'

Джамал Мусіала розкрутив суперника та пробив з-за меж штрафного - повз ворота.

60'

Барнабаш Варга не забиває! Форвард втрачає супершанс, однак удар головою у нього відверто не вийшов.

58'

Замість Кай Гаверц - Ніклас Фюллькруг (Німеччина)

58'

Замість Флоріан Вірц - Лерой Сане (Німеччина)

55'

Два поспіль сейви від Петера Гулачі! Гарна гра голкіпера, завадив забити Кроосу.

54'

У другому таймі угорці поки спокійніше захищаються, ніж це було на останніх хвилинах першого тайму.

49'

Тепер у Собослая не проходить подача з кутового.

47'

Петер Гулачі грає на виході після подачі кутового. Ще й фол у Гаверца.

47'

Антоніо Рюдігер неочікувано вирішив пробити здалеку - Віллі Орбан вибив.

46'

Другий тайм розпочався!

Команди повертаються на поле.

45+3'

Перерва!

45+2'

Знову рятує Ноєр! Після подачі стандарту Варга пробив головою, з чим зміг впоратися воротар. Далі на добиванні угорці вже відправили м'яч у ворота. Ось тільки всі були у офсайді ще у момент подачі...

45+1'

Арбітр додав 2 хвилини.

45'

Знову м'яч не долітає до партнерів у Крооса.

45'

Джамал Мусіала не влучає у ближню дев'ятку! М'яч залетів у сітку воріт, але із зовнішньої сторони.

43'

Німеччина знову підняла швидкості. Важко угорцям триматися.

41'

Барнабаш Варга ледь після кутовог оне зрізав у власні ворота.

39'

Ще один кутовий у господарів. Великими зусиллями угорці відбиваються.

37'

Не проходить подача Крооса з кутового.

36'

Трохи заспокоїли німці гру. Зараз більше контролю від господарів турніру.

30'

Не пройшов кутовий у угорців, а удар другим темпом заблокований.

30'

Домінік Собослай ледь не отримав ще одну нагоду, проте Та блокує удар.

27'

Попереджений Антоніо Рюдігер (Німеччина)

26'

Як Ноєр рятує після удару Собослая зі штрафного! Мертвий м'яч витягує голкіпер!

24'

Попереджений Барнабаш Варга (Угорщина)

24'

Зарахували гол!

24'

Вар перевіряє гол...

22'

ГОЛ! Джамал Мусіала (Німеччина) все ж заштовхав м'яч у ворота після пасу від Гюндогана, який дуже добре поборовся з захисниками.

17'

Ще один кутовий у німців не проходить - захисники вибили м'яч.

15'

Роланд Шаллай намагався пробити з-за меж штрафного, однак захисники заблокували.

13'

Другий кутовий у німців вже не пройшов.

12'

Дивом не забивають німці! Роберт Андріх пробивав після кутового, однак Бендегуз Болла прийняв його на себе.

5'

Кай Гаверц пробиває з лінії штрафного - точно у руки голкіперу.

3'

Німці одразу захопили ініціативу, однак угорці не дають господарям вийти на ударну позицію.

1'

Матч розпочався!

Слухаємо національні гімни та починаємо!

Команди виходять на поле.

Cклад команд

Інформація про команди

Команда господарів
Команда гостей
Назва: Німеччина Рік заснування: Країна: Німеччина Тренер: Юлиан Нагельсманн
Попередній матч команди Німеччина був зігрантй проти Німеччина - 14.06.2024, в рамках турніру Євро-2024 і закінчився перемогою команди Німеччина.

Серії матчів у турнірі

• Безпрограшна серія команди Німеччина у рамках Євро-2024 становить 4 матча
  • Забивна серія команди Німеччина у рамках Євро-2024 становить 4 матча
Назва: Угорщина Рік заснування: Країна: Угорщина Тренер: Жорж Лекенс
Попередній матч команди Угорщина був зігрантй проти Угорщина - 15.06.2024, в рамках турніру Євро-2024 і закінчився перемогою команди Швейцарія.