Португалія - Чехія: пряма трансляція матчу

Євро-2024 Фінальний турнір. Груповий етап. / /

Трансляція

Відео 1
Дивіться інші трансляції тут:

Події матчу

Дякую всім за увагу. Чекаємо ще більш цікавих матчів у другому турі. На добраніч.

На цьому завершується перший тур. Попри складний початок матчу, ми стали свідками дивовижної гри з неймовірною розв'язкою.

95'

Друзі, але ж я говорив, що потрібно випускати Франсішку Консейсау. Дивовижний гравець, який сильно додав у цьому сезоні.

93'

Лінгр пробивав по воротах, але опинився в офсайді.

93'

Замість Томаш Голеш - Томаш Хорі (Чехія)

93'

Попереджений Франсішку Консейсау (Португалія)

90+2'

Все-таки Португалія забиває другий гол. Консейсау, який вийшов на заміну, схоже, вирішує долю матчу на користь Португалії.

92'

ГОЛ! Франсішку Консейсау (Португалія)

91'

4 хвилини додав арбітр.

90'

Замість Вітінья - Франсішку Консейсау (Португалія)

90'

Замість Жоау Канселу - Нелсон Семеду (Португалія)

90'

Замість Нуну Мендеш - Педру Нету (Португалія)

88'

Роналду незадоволений таким рішенням арбітрів.

87'

Діогу Жота забив гол і відсвяткував його, але Роналду під час цієї атаки був в офсайді, тому гол скасовано.

82'

Фантастика. Чехи ледь не забили другий гол! Удар Шевчика був заблокований, а Соучек не влучив у площину воріт.

79'

Замість Лукаш Провод - Антонін Барак (Чехія)

79'

Замість Павел Шульц - Петр Шевчик (Чехія)

79'

12 кутовий у виконанні Португалії знову ні до чого не приводить.

78'

Дальній удар Вітіньї не без проблем відбив Станек.

77'

Пресинг від Чехії на половині поля Португалії. Невже вирішили другий гол забити?

73'

Знову Станек рятує команду після сильного удару Сілви.

70'

Чехи самі допомогли Португалії зрівняти рахунок. Досить дивна гра в обороні призвела до того, що захисник забиває гол у свої ворота.

69'

Автогол! Робін Гранац (Чехія)

69'

Чи є у Мартінеса запасний план? Я б уже випустив на поле Жоау Феліша. До речі, міг би підсилити гру і Франсішку Консейсау, який провів шикарний сезон за "Порту".

66'

Досить дивні заміни від Роберто Мартінеса. Пішли з поля Леау - найактивніший гравець в атаці - і Далот, захисник.

64'

Замість Діогу Далот - Гонсалу Інасіу (Португалія)

64'

Замість Рафаель Леау - Діогу Жота (Португалія)

63'

Досить несподівано першими забили чехи. Провод красиво вдарив у дальній кут, Кошта не зміг виручити команду.

62'

ГОЛ! Лукаш Провод (Чехія)

61'

Замість Патрік Шик - Моймір Хітіл (Чехія)

61'

Замість Ян Кухта - Ондржей Лінгр (Чехія)

60'

Роналду пробив по воротах, але м'яч полетів прямо по центру, тож Станек без проблем впорався з цим ударом.

58'

Небезпечний штрафний заробив Канселу біля чужих воріт.

57'

Попереджений Патрік Шик (Чехія)

56'

Після промаху Роналду в боротьбі з центральним захисником не дотягується до верхового м'яча і Пепе, який прийшов йому на підмогу.

55'

Уже 10-й кутовий подали португальці, але якось недолуго вони це роблять. Без небезпеки.

54'

Якби Португалія змогла забити гол, то це пожвавило б гру. Але атакувальні гравці Португалії поки теж проводять не найкращий матч.

53'

Можна зрозуміти Чехію, адже нічия в поєдинку з таким суперником - це хороший результат, але коли команда так глибоко сидить в обороні вже 50 хвилин, то якось не дуже приємно за цим спостерігати.

50'

Скажу відверто, що Чехія - одна з небагатьох збірних, з тих, що вийшли на Євро, які я не бачив у відбіркових іграх. Тому гра Чехії зараз мене неприємно дивує.

47'

Небезпечний удар завдав Далот, але м'яч полетів трохи вище воріт.

46'

Стартував другий тайм.

Перерва.

45+1'

Кріштіану отримав м'яч у штрафному майданчику і пробив по воротах, але Станек сьогодні грає надійно.

45'

Ймовірно, останній кутовий Португалії в першому таймі.

45'

Одну хвилину додав арбітр.

44'

Думаю, що з такою грою Португалії знадобиться Жоау Феліш у другому таймі. Він вміє зламувати оборону нестандартними діями.

42'

Роналду сьогодні важко. Відразу 2-3 захисники накривають його, навіть не даючи нормально прийняти м'яч.

40'

Леау намагався заробити пенальті або небезпечний штрафний, але занадто картинно впав і отримав жовту картку.

39'

Попереджений Рафаель Леау (Португалія)

37'

Варто було Чехії великими силами вийти в атаку, як ледь не пропустили гол.

35'

Чехія продовжує стояти всією командою в обороні. Португалія, в основному, атакує через лівий фланг, але Леау сьогодні грає занадто передбачувано.

33'

Красиво зіграв Роналду, віддавши пас п'ятою на Вітінью, але захисники вибили м'яч на кутовий.

32'

Два чудових моменти поспіль у Португалії. Спочатку Роналду не зміг пробити воротаря, а потім Вітінья намагався "другою хвилею" забити, але знову Чехію врятував Станек.

30'

До речі, Кріштіану після стартових хвилин 20 почав зміщуватися на лівий фланг, до Леау, через що він не опинявся в потрібний момент у центрі штрафного, щоб замкнути простріли.

29'

Всі кутові удари Португалії поки що марні. Звичайні подачі кудись у натовп, у надії на Роналду або Пепе.

28'

Доудера на рівному місці допоміг Португалії заробити кутовий удар.

27'

77 на 23 - така статистика володіння м'ячем на користь Португалії.

23'

Чехія занадто глибоко сідає в оборону. Судячи з усього, нічия їх цілком влаштує.

22'

Удар Діаша блокує захисник, м'яч знову йде на кутовий.

19'

Небезпечний навіс у штрафний майданчик Чехії закінчується кутовим ударом.

18'

На жаль, у Лейпцигу пішов сильний дощ, що може перешкодити командам грати в технічний футбол.

16'

Але повернемося до матчу. На жаль, небезпечних моментів поки що не так багато, як хотілося б. Португалія пресингує і прагне забити, Чехія захищається і виходить у контратаки.

14'

Роналду розпочинає свій шостий чемпіонат Європи. При цьому він побиває свій власний рекорд - п'ять разів зіграв на турнірі. Він був на чемпіонатах Європи 2004, 2008, 2012, 2016 і 2020 років. На всіх цих турнірах він забивав голи, що є ще одним рекордом. Роналду також забив найбільше голів в історії чемпіонатів Європи -14.

13'

Цікаво, що може побити рекорд і Роналду. Він може стати найстаршим бомбардиром в історії турніру. Зараз цей рекорд належить Івіці Вастичу, якому на чемпіонаті Європи 2008 року було 38 років. Роналду зараз 39 років і 134 дні.

11'

Кірай не тільки став відомим як найстарший гравець, який коли-небудь виступав на чемпіонаті Європи. Головним чином воротар виділявся спортивними штанами, в яких він завжди грав. 14 червня 2016 року у Франції йому виповнилося 40 років і 86 днів. Таким чином, Пепе на 392 дні старший за Кірая. Раніше на цьому чемпіонаті Європи ми вже бачили наймолодшого гравця чемпіонату Європи: Ламіна Ямала.

10'

Пепе потрапляє до книги рекордів чемпіонату Європи. Під час матчу Португалія-Чехія він офіційно стає найстаршим гравцем, який коли-небудь брав участь у турнірі. Захиснику виповнився 41 рік і 113 днів. Тим самим він оновлює рекорд угорського культового гравця Габора Кірая.

9'

Перша спроба Роналду забити гол закінчилася невдало. Кріштіану вистрибнув вище за захисника і пробив головою, але не влучив у площину воріт.

6'

Перший кутовий у нашому матчі подаватимуть португальці.

5'

Шульц пробив по воротах Кошти, але м'яч заблокували захисники, а потім арбітр призначив вільний удар.

3'

Стартові хвилини можна назвати розвідкою. Обидві команди не поспішають атакувати великими силами, але вже зрозуміло, що Чехія швидше діятиме другим номером.

1'

Перший удар по м'ячу зробила Португалія.

Португалія - найкраща, на мій погляд, команда відбіркового турніру, тому чекаю від них результативної гри.

Добрий вечір усім. Ми починаємо трансляцію заключного матчу першого туру, в якому Португалія зіграє з Чехією.

Cклад команд

Інформація про команди

Команда господарів
Команда гостей
Назва: Португалія Рік заснування: Країна: Португалія Тренер: Роберто Мартинес
Попередній матч команди Португалія був зігрантй проти Португалія - 11.06.2024, в рамках турніру Контрольні матчі і закінчився перемогою команди Португалія.
Назва: Чехія Рік заснування: Країна: Чехія Тренер: Иван Гашек
Попередній матч команди Чехія був зігрантй проти Чехія - 10.06.2024, в рамках турніру Контрольні матчі і закінчився перемогою команди Чехія.