Душана Влаховича ображали на расовому грунті у грі з "Аталантою"

507 07.05 2023   20:10
Фото - Getty Images

Форвард "Ювентуса" Душан Влахович отримав расистські образи з боку вболівальників "Аталанти" під час матчу 34-го туру Серії А, інформує Get Football News Italy.

Серб вийшов на поле наприкінці за рахунку 1:0 на користь туринців. Фанати "бергамасків" почали вигукувати расистські гасла на адресу форварда, після чого головний арбітр Даніеле Довері зупинив матч, щоб переконатися, що скандування припинилося.

Однак диктори стадіону не сказали вболівальникам припинити, і фанати продовжили ображати серба. Арбітру довелося зупинити матч вдруге, через що гра тривала майже 100 хвилин.

В підсумку "стара синьйора" перемогла з рахунком 2:0, Влахович забив другий гол своєї команди на восьмій компенсованій хвилині. Святкуючи взяття воріт, Душан почав демонструвати жести своїм кривдникам, за що отримав жовту картку.

Читай також: Чемпіонат Італії. "Аталанта" – "Ювентус" 0:2. Відеоогляд матчу