Роберт Левандовський забив перший гол на чемпіонатах світу

1595 26.11 2022   17:08
Фото - Getty Images

34-річний нападник "Барселони" та збірної Польщі Роберт Левандовський вперше відзначився забитим голом на чемпіонатах світу – на 82-й хвилині капітан "кадри" скористався помилкою захисника збірної Саудівської Аравії та зробив рахунок 2:0.

Нагадаємо, у першому таймі, на 39-й хвилині, Левандовський віддав гольовий пас Петру Зеліньському – це була перша результативна дія 34-річного страйкера на чемпіонатах світу. Та краща відповідь вболівальникам Саудівської Аравії, які вивісили плакат з питанням: "Де Левандовський? після банеру "Де Мессі?".