Сьогодні, 19 червня, у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. З цього етапу почнуть єврокубковий шлях у сезоні 2024-25 два представника України - "Дніпро-1" та "Полісся".
Шлях представників ліг
"Дніпро-1" (Україна) - "Академія Пушкаша" (Угорщина)
"Олімпія" (Словенія) - "Полісся" (Україна)
Матчі відбудуться 25 липня і 1 серпня.
Повні результати жеребкування:
Шлях чемпіонів
"Клаксвік" (Фарери) / "Діфферданж" (Люксембург) - "Ордабаси" (Казахстан) / "Петрокуб" (Молдова)
"Вікінгур" (Ісландія) / "Шемрок Роверс" (Ірландія) - "Борац" (Боснія і Герцеговина) / "Егнатія" (Албанія)
"Віртус" (Сан-Маріно) / ФКСБ (Румунія) - "Флора" (Естонія / "Целе" (Словенія)
Слован" (Братислава, Словакія) / "Струга" (Македонія) - "Динамо" (Мінськ, Білорусь) / "Пюнік" (Вірменія)
"Лудогорець" (Болгарія) / "Динамо" (Батумі, Грузія) - ТНС (Вельс) / "Дечич" (Північна Македонія)
"Балкані" (Косово) / "СО Санта-Колома" (Андора) - "Хамрун Спартанс" (Мальта) / "Лінкольн Ред Імпс" (Гібралтар)
Основний шлях
"Іглз" (Нідерланди) - "Бранн" (Норвегія)
"Омонія" (Кіпр) - "Торпедо" (Кутаїсі, Грузія) / "Тирана" (Албанія)
"Тіквеш" (Північна Македонія) / "Брейдаблік" (Ісландія) - "Дріта" (Косово)
"Осієк" (Хорватія) - "Шяуляй" (Литва) / "Левадія" (Естонія)
"Олімпія" (Словенія) - "Полісся" (Україна)
АЕК (Греція) - "Вележ" (Боснія і Герцеговина) / "Інтер" (Андора)
УНА (Люксембург) / КуПС (Фінляндія) - "Тромсе" (Норвегія)
"Валюр" (Ісландія) / "Влазнія" (Албанія) - "Сент-Міррен" (Шотландія)
"Сумгаїт" (Азербайджан) - "Фехервар" (Угорщина)
Ільвес (Фінляндія) - "Аустрія" (Австрія)
FC CSKA 1948 (Болгарія) - "Малішево" (Косово) / "Будучность" (Чорногорія)
"Шериф" (Молдова) / "Зіря" (Азербайджан) - "ДАК-1904" (Словакія)
"Ботев" (Болгарія) / "Марібор" (Словенія) - "Університатя Крайова" (Румунія)
"Сент-Патрікс" (Ірландія) - "Вадуц" (Ліхтенштейн)
"Копенгаген" (Данія) - "Мегпайс" (Гібралтар) / "Деррі Сіті" (Ірландія)
"Істанбул Башакшехір" (Туреччина) - "Іслоч" (Білорусь) / "Ла-Фіорита" (Сан-Маріно)
"Легія" (Польща) - "Кернарфон" (Вельс) / "Крузейдерс" (Північна Ірландія)
"Дніпро-1" (Україна) - "Пушкаш-Академія" (Угорщина)
"Вааса" (Фінляндія) / "Жальгіріс" (Литва) - IF "Ельфсборг" (Швеція) / "Пафос" (Кіпр)
"Юргорден" (Швеція) - "Прогрес" (Люксембург)
"Гент" (Бельгія) - "Вікінгур" (Фарери) / "Лієпая" (Латвія)
Читай також: Сьогодні "Дніпро-1" і "Полісся" дізнаються суперників у Лізі конференцій