Міхал Гашпарик: "Дніпро-1" показав якість гри навіть удесятьох. Я розчарований"

888 24.08 2023   09:11
"Спартак" (Т)

Головний тренер словацького "Спартака" Міхал Гашпарик прокоментував підсумки першого матчу раунду плей-оф Ліги Конференцій проти "Дніпра-1" (1:1).

- Перший момент у матчі - червона картка, а потім гравці злякалися, що ми можемо виграти. Перший тайм був розрізненим, шкода, що Джурічин не забив  гол наприкінці тайму.

Я знав, що другий тайм буде іншим, хотів зіграти у два нападники. Джурічин просився грати нижче, ми поставили дві десятки, у підсумку забили. Потім, коли треба було контролювати гру, зробили суперникові величезний подарунок у вигляді поганої передачі, яка призвела до пенальті у наші ворота.

Замість того, щоб контролювати гру, ми намагалися забити другий, можливо, третій гол. Зустріч так і завершилася - 1:1. Треба реалізовувати моменти. Це матч раунду плей-оф Ліги Конференцій, треба бути ефективними, чого ми не зробили.

Усе вирішиться у матчі-відповіді. Суперник показав якість навіть удесятьох. Я розчарований, такий шанс випадає раз у житті, але ми зробимо все можливе, щоб пройти далі, - цитує Гашпарика офіційний сайт трнавського "Спартака".

Читай також: "Спартак" не зумів скористатися подвійною перевагою", - словацькі ЗМІ – про матч із "Дніпром-1"