341 24.06 2024   17:14
Фото - Getty Images

Гравця збірної Угорщини Барнабаса Варгу прооперували сьогодні, 24 червня, вранці, повідомив в коментарі Nemzeti Sport його батько - Андраш Варга.

- Операція відбулася, чекаємо новин. Поки незрозуміло, скільки часу він проведе в лікарні в Штутгарті. Уся сім'я пережила важкий час біля екрана телевізора, але зараз нам стало спокійніше, - сказав Варга-старший.

Нагадаємо, що матч 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи Шотландія - Угорщина (0:1) був перерваний на 68-й хвилині, коли Варга зіткнувся з воротарем суперників Ангусом Ганном. Угорець звалився на газон, підняв напівзігнуті руки і втратив свідомість. До футболіста "Ференцвароша" моментально прибігли партнери. На полі з'явилася медична бригада. Під час надання допомоги Варгу закрили від сторонніх ковдрами. У підсумку його забрали з поля на ношах, а гру відновили через сім хвилин.

Зазначимо, пізніше Федерація футболу Угорщини повідомила, що у футболіста численні переломи кісток обличчя.

Читай також: Тренер Угорщини Россі: "Варга в порядку, але у нього зламана вилична кістка"