Клаус Гьясула - другий гравець в історії чемпіонатів Європи, який забив голи у свої і чужі ворота

355 19.06 2024   18:59
Getty Images

Хавбек збірної Албанії Клаус Гьясула відзначився голами у свої та в чужі ворота в матчі 2-го туру групи B чемпіонату Європи-2024 із Хорватією (2:2).

Спочатку албанець відзначився автоголом на 74-й хвилині, а потім на останніх компенсованих хвилинах врятував свою збірну від поразки, забивши у ворота Хорватії. Таким чином, Гьясула став другим гравцем в історії чемпіонатів Європи, який відзначився голами у свої та в чужі ворота в одній грі. До нього це вдалося тільки захиснику збірної Чехословаччини Антону Ондрушу в матчі з Нідерландами 1976 року.

Нагадаємо, матч 2-го туру групи В чемпіонату Європи, в якому зустрілися збірні Хорватії та Албанії, завершився нічиєю з рахунком 2:2. Чемпіонат Європи проходить у Німеччині з 14 червня по 14 липня. Чинним переможцем турніру є збірна Італії. У фіналі Євро-2020 італійці обіграли збірну Англії (1:1, 3:2 пен.).

Читай також: Андрей Крамаріч у матчі Євро-2024 з Албанією відзначився цікавим досягненням