Андрей Крамаріч у матчі Євро-2024 з Албанією відзначився цікавим досягненням

277 19.06 2024   18:43
Фото - Getty Images

Форвард збірної Хорватії Андрей Крамаріч, забивши гол у матчі 2-го туру групового етапу Євро-2024 з Албанією (2:2), відзначився цікавим досягненням. Він забив у свій день народження.

Раніше на чемпіонатах Європи забивали голи у свої дні народження лише два гравці: півзахисник збірної Нідерландів Веслі Снейдер (відзначився 9 червня 2008 року), а також французький захисник Жан-Франсуа Домерг (відзначився 23 червня 1984 року).

Нагадаємо, на 11-й хвилині рахунок відкрив півзахисник збірної Албанії Казім Лячі. На 74-й хвилині нападник збірної Хорватії Мартін Крамаріч із передачі Анте Будіміра зрівняв рахунок. Уже за дві хвилини півзахисник збірної Албанії Клаус Гясула зрізав м'яч у свої ворота і вивів хорватів уперед. Однак на останніх компенсованих хвилинах матчу той самий Клаус Гясула врятував свою команду від поразки, забивши і в чужі ворота - 2:2.

У 1-му турі збірна Хорватії з великим рахунком програла Іспанії - 0:3, а національна команда Албанії поступилася Італії - 1:2.

Читай також: Євро-2024. Хорватія – Албанія 2:2. Відеоогляд матчу