Френк Лемпард: "Можливо, у команди є відчуття, що вона не може забити"

374 08.04 2023   23:15
Getty Images

Головний тренер "Челсі" Френк Лемпард напередодні матчу 1/4 Ліги чемпіонів із "Реалом" закликав свою команду переломити поточну ситуацію з відсутністю перемог і забитих голів. Зокрема, дав оцінку діям "синіх" у матчі з "Вулвергемптоном", у якому лондонці поступилися з рахунком 0:1. Українець Михайло Мудрик у складі "Челсі" вийшов на заміну на 68-й хвилині.

"У першому таймі, думаю, ми зіграли відсотків на 70 або близько того. Це було достатньо, щоб гра була рівною, але звідки не візьмись прилетіла ракета від суперника. У другому таймі ми діяли енергійніше, більше створювали, більше гравців діставалося штрафного суперника.

Ми працюємо разом один чи два дні, треба зрозуміти, на що націлена команда. У ній було багато змін, але це не виправдання. Ситуацію потрібно виправляти, і я думаю, що сьогоднішня гра це показала. Мені потрібно зрозуміти настрій. Перемоги мають стати звичкою.

Варто віддати належне "Вулвергемптону", гравці були націлені на перемогу і не боялися йти в єдиноборства.

Ми будемо працювати, відтворювати ситуації та повторювати. Можливо, у команди є відчуття, що вона не може забити.

Команда перебуває не на тій позиції, на якій хоче бути, але така реальність, потрібно за рахунок роботи змінити ситуацію. Потрібно досягти тієї точки, з якої можна почати рух уперед. Нам потрібно підняти рівень гри до більш високого рівня, ніж сьогодні", - цитує Лемпарда BBC.

Після 30 турів у чемпіонаті Англії "Челсі" посідає 11-те місце, набравши 39 очок, випереджаючи "Вулвергемптон" на сім балів. За останні 20 років виступів клубу в АПЛ найгіршим результатом було десяте місце в сезоні-2015/2016.