Іван Литвиненко: "Після закінчення ігрової кар’єри бачу себе в бізнесі"

09.12 2020   16:02
Фото - fcrukh.com

Півзахисник "Руху" Іван Литвиненко розповів клубній пресслужбі про варіант із львівським клубом, забобони та про те, чим би займався після закінчення кар'єри.

- Вирішив не продовжувати контракт з "Дніпром-1". Там на мене не розраховував тренерський штаб. Агенти займалися пропозицією з-за закордону. Я тижні три чекав, тренувався з дублем. На жаль, перехід зірвався. Потім виник варіант поїхати на перегляд у "Рух". Коли минав другий тиждень тренування з командою, мені зателефонував Ігор Дедишин і сказав, що хоче бачити мене в команді.

Що тут радитись? Команда вищої ліги. Треба їхати, доводити свою профпридатність. Був знайомий з Юрою Романюком, він свого часу грав за "Дніпро-1", але не встиг з ним пограти у "Русі", адже він покинув команду ще до того, як я приїхав до Львова. Зі мною на перегляді було ще декілька молодих гравців, яких я знав. Психологічно було легше.

Зараз я живу в центрі. Клуб винаймає квартиру. Снідаю вдома. Навчився готувати з мамою по FaceTime, до того взагалі не вмів готувати (Сміється). Самостійне життя більш відповідальне. Тут ти повинен сам подумати, що ти будеш їсти завтра. Це не так, як вдома, коли ти прийшов і в тебе все вже готове. Львів вже трохи знав, тому що кожен рік відпочивав тут разом із сім’єю. Добре, що є авто. Не прив’язаний до клубного автобуса. Єдине, що не подобаєтся - так це місцева бруківка. Всю машину розбиває. Але для мене головне футбольне поле, база та ігри. Лише у вихідний можу вийти, погуляти в центр. Весь час займають тренування та відновлення.

Читайте также: Григорій Козловський: "У мене на столі лежить 3 пропозиції з Бельгії щодо Кухаревича"

- В тебе є якісь ритуали перед матчем? Можливо, якісь забобони?

- Завжди молюсь перед сном. У мене є кільце, хрестик, в якому мене хрестили, і татуювання в честь дідуся. Я вважаю, що зараз він мій ангел-охоронець. Він дуже любив мене, любив футбол. І я постійно прошу, щоб все було так, як хоче він. Тому що він завжди хотів кращого для мене. Ніколи не прошу допомогти перемогти нам. Просто прошу, щоб всі були здорові, без травм - у мене та людей, які поруч зі мною.

Буває, що перев'язую хрестик або браслет, якщо добре зіграв або забив, то на наступний матч те ж саме візьму і буду замотувати. Якщо замотую, наприклад у жовтий колір і не пішла гра, то більше ніколи не буду його замотувати. А також завжди розмовляю з батьком за 4 години до матчу.

- Як ти думаєш, яким буде твоє життя після футболу?

- Я навчаюсь у двох університетах - Запорізькому національному університеті, факультет фізичного виховання, і заочно у Дніпрі - в університеті імені Альфреда Нобеля на менеджменті. В мене батько займається бізнесом, гадаю, він мені допоможе після того, як я завершу футбольну кар’єру. Не просто дасть гроші, а допоможе розвинути власний бізнес.

Дуже багато читаю книг з бізнес-тренінгів. Більше бачу себе в бізнесі, там ти працюєш сам на себе. Хочеться половину життя присвятити футболу, в роз'їздах, в бажанні стати кращим, в погоні за успіхом. Другу половину життя хочу провести з родиною. Займатись будь-якою улюбленою справою, яка б приносила мені радість і спокій.

Читайте также: Евгений Цымбалюк: "Победного настроения после "Руха" нет, нам не удалось показать свой футбол"
Notícias em destaque