Товариський матч. "Дніпро-1" — "Богеміанс" (Чехія) 1:2

Денис Руденко, Footboom

Контрольний матч.

СК "Дніпро-1" — "Богеміанс" (Прага, Чехія) 1:2 (0:0)

Голи: Супряга 47 - Ванічек 54, Кейта 90+1.

СК "Дніпро-1": 1 тайм: Зновенко, Чичиков, Лопирьонок (кап), Гуйє, Польовий, Батагов, Когут, Гонсалвеш, Рубчинський, Бєляєв, Коркішко

2 тайм: Зновенко, Сваток, Чичиков, Батагов, Кравченко, Сніжко, Назаренко, Шаповал, Рубчинський (Ярмолюк, 58), Сабатіні, Супряга.

"Богеміанс": Валеш, Шумахер, Левін (Яндрішек, 46), Хронек (Новак, 63), Пулкраб (Кейта, 63), Якуб (кап) (Достал, 69), Ванічек, Кьостль, Пушкач (Угву,63), Поданий, Хулка.

Попередження: Бєляєв 34, Польовий 42, Когут 43, Пулкраб 43.

"Дніпро-1" провів третій за ліком товариський поєдинок на сборах у Туреччині. Суперником підопічних Дмитра Михайленка став чеський клуб "Богеміанс". Українці першими відкрили рахунок, завдяки точному удару Супряги. Але команда із Праги зуміла переламати хід поєдинку, забивши два м'ячі у відповідь.

Таким чином, "Дніпро-1" зазнав третьої поразки поспіль. Раніше "спортклубівці" програли сербському ТСК (0:1) і польській "Ягеллонії" (0:1).