Товариський матч. "Олександрія" – "Вардар" (Македонія) 3:2. Контрольний постріл Поляруса

02.02 2019   19:29
Официальный сайт УПЛ

"Олександрія" - "Вардар" (Македонія) 3:2

Голи: Шастал 4, Сітало 47, Полярус 83 – Міцевскі 53, Ліра 67.

"Олександрія". 1 тайм: Рудик, Микицей, Устименко, Запорожан, Сітало, Шендрік, Шастал, Гречишкін, Дедечко, Задерака, Стецьков; 2 тайм: Рудик, Микицей, Пономар, Запорожан, Сітало, Бабогло, Полярус, Лучкевич, Банада, Семенов (Цуріков, 60), Дедечко.

Сьогодні, 2-го лютого "Олександрія" провела спаринг з македонським "Вардаром", інформує прес-служба клубу. Олександрійці перемогли у драматичному поєдинку з найтитулованішим македонським клубом.

Матч проходив практично у рівній боротьбі, але фортуна посміхнулася "Олександрії", за яку відзначилися Дмитро Шастал і два Артеми – Сітало і Полярус.

Македонці обидва свої м’ячі забили головою, а вирішальний рахунок у матчі встановили гравці "Олександрії", коли на 83-й хвилині розіграли стіночку і Артем Полярус забив у практично незахищені ворота.

Перший збір у Туреччині олександрійці завершують у доброму настрої. Тим не менше, тренування тривають – перед поверненням додому футболісти мають ще два дні працювати.