Форвард "Бенфіки" став кращим гравцем тижня у Лізі чемпіонів

771 10.03 2023   17:34
Фото - Getty Images

Форварда "Бенфіки" Рафаеля да Сілву визнано найкращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів, інформує прес-служба УЄФА.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Бенфіка" розгромила "Брюгге" (5:1) і пройшла в наступний раунд. Рафаел да Сілва, який відкрив рахунок у грі, був визнаний найкращим гравцем зустрічі. Після гри форвард "орлів" віддав отриману нагороду одноклубнику Гонсало Рамушу, який оформив дубль та віддав одну гольову передачу.

Сілва відкрив рахунок на 38-й хвилині. На другій доданій до першого тайму хвилині Гонсалу Рамуш подвоїв перевагу господарів, а на 57 хвилині довів рахунок до розгромного. Двоматчеве протистояння команд завершилося перемогою "Бенфіки" із загальним рахунком 7:1 та проходом португальців у наступний раунд турніру.

Читай також: Одіссеас Влаходімос подовжив контракт із "Бенфікою"